Mopsan Veteriner Ürünleri

MOPSAN VETERİNER ÜRÜNLERİ

Mopsan Veteriner Ürünleri, 1993 yılında Veteriner Hekim Cafer İngeç tarafından İstanbul’da kurulmuştur. 1993 yılından bu yana dünyaca ünlü markaların distribütörlük faaliyetlerini yürüten Mopsan, merkezi İstanbul’da olmak üzere, Ankara, İzmir ve Antalya aracılığıyla geniş bir dağıtım ağı üzerinden hizmet vermektedir. Evcil hayvan pazarında Virbac, Bozita, Golosi ve Better mama markalarının ve IMAC pet aksesuar markasının satış ve pazarlama faaliyetlerini yürüten Mopsan, markalarını profesyonel tavsiye (Veteriner hekim ve petshoplar üzerinden) aracılığıyla evcil hayvan sahipleri ile buluşturmaktadır.

Mopsan’ın İstanbul merkezinin faaliyetleri Avrupa yakası, Anadolu yakası, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Silivri, İzmit, Adapazarı, Yalova, Bursa, Bolu, Zonguldak, Antalya ve çevre illeri üzerinden yürütülmektedir. Ankara Şubesi, Ankara ili merkez olmak üzere; Eskişehir, Konya, Kayseri, Sinop, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Amasya, Çorum, Trabzon, Adana, Mersin, Hatay, Malatya, Elazığ ve Gaziantep üzerinden koordine edilmektedir. İzmir Şube ise İzmir ili merkez olmak üzere, Manisa, Aydın, Muğla, Kütahya, Çanakkale, Balıkesir, Denizli Uşak ve Afyon illerinde faaliyet göstermektedir. Antalya’da ise Antalya ili merkez olmak üzere çevre illerde hizmet vermektedir.

Mopsan, Türkiye genelinde oluşturduğu yaygın ağını ve kaliteli hizmet anlayışını, değerleri doğrultusunda Türkiye genelinde çalıştığı seçkin veteriner klinikleri ve petshoplar aracılığıyla sunmaya devam etmektedir.