Haberler

İstanbul’un Prens ve Prenses Kedi Güzellik Yarışması

13-22 Aralık 2013 tarihleri arasında Bakırköy Airport AVM’de gerçekleştirilen “İstanbul’un Prens ve Prenses Kedi Güzellik Yarışması”nın ana sponsoru olan Hill’s, organizasyon boyunca pek çok evcil hayvan sahibi ile bir araya geldi ve beslenmenin önemi ile ilgili önemli bilgiler verdi.

13-21 Aralık tarihlerinde boyunca internet üzerinden sevimli dostlarının fotoğraflarını internet sitesine yükleyen evcil hayvan sahipleri, 22 Aralık Pazar günü sevimli dostlarını İstanbul’un en sevimli Prens/Prenses Kedisi yapmak için ter döktüler. Hill’s ana sponsorluğunda gerçekleştirilen organizasyonda dereceye giren evcil hayvanlara ve beraberinde belirlenen hayvan barınaklarına sokak hayvanlarının yararlanması için mama bağışında bulunuldu.

22 Aralık Pazar günü Çiğdem Tunç’un sunuculuğunda gerçekleşen yarışmada Nefise Karatay, Burçin Orhon, Abdullah Şahin gibi hayvan sever/sahibi ünlüler de jüri koltuğunda görev aldılar. Mopsan Veteriner Ürünleri Ürün Müdürü Hale Yetkin’in de jüri olarak bulunduğu organizasyonda, evcil hayvan sahiplerine evcil hayvan beslenmesindeki önemli noktalar anlatıldı.

Yarışmaya katılan erkek ve dişi kedilerin fotoğrafları arasında jüri oylamasıyla yapılan yarışmada birincilik, ikincilik ve üçüncülük kazanan kedilere taçları giydirildi ve mamaları takdim edildi. 2014’e bol şansla giren kediler ve evcil hayvan sahipleri mutlu bir Pazar geçirdiler.

« Geri