Haberler

Pet İstanbul Fuarı…

3-6 Eylül 2015 tarihlerinde bu yıl dördüncüsü düzenlenen Pet İstanbul Fuarı 8 bin metrekare fuar alanı, 120 marka katılımı ile İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleştirildi. Dört gün boyunca süren organizasyon 3 Eylül Perşembe günü açılış töreni ile başladı.

Mopsan bu yıl ilk kez yer aldığı fuarda 5 markası ile birlikte katılım gösterdi. Yönetim, satış ve pazarlama kadrosuyla ile fuara tam bir katılım sağlayan Mopsan; Hill’s, Bozita, Golosi , Better, Imac ve Mopsan kurumsal standlarında evcil hayvan sahipleri ile birlikte sektör profesyonellerini ağırladı. Mopsan standlarında katılımcılara ürünler hakkında detaylı bilgi verilmesinin yanı sıra evcil hayvan sahipleri ve sektör profesyonelleri ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunularak talep ve beklentiler gözlemlendi.

Mopsan standlarını ziyaret eden ve kayıt veren tüm katılımcılara ürün numuneleri, detaylı ürün broşürleri ve sürpriz hediyelerin yer aldığı Mopsan çantaları hediye edildi. Katılımcıların Mopsan standlarına ilgisi oldukça yoğun oldu.

Mopsan açısından oldukça verimli geçen Pet fuarı, sektör profesyonelleri ve evcil hayvan sahipleriyle buluşmak anlamında stratejik öneme sahip bir organizasyon olmuştur. Bu noktada Mopsan sektöre yatırım yapan ve değer katan her türlü faaliyetin içinde yer almanın haklı gururunu yaşamaktadır.

« Geri