Haberler

Brunch ve eğitim bir arada…

Sektörde gerçekleştirdiği büyük çaplı organizasyonları ile tanınan Mopsan, bu yıl farklı bir konseptle veteriner hekimlerin karşısına çıkıyor. Birebir sohbet tadında hayata geçirilen brunchlar ile veteriner hekimler hem kendi bölgelerindeki diğer meslektaşları ile görüşme hem de verilen eğitim konusu ile ilgili pratik tecrübelerini paylaşma fırsatı yakalıyorlar.

Mart ayından bu yana İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde maksimum 15 kişinin oluşturduğu küçük gruplar halinde gerçekleştirilen brunch ve eğitim aktivitesine katılan veteriner hekimler “Yangısal Bağırsak Rahatsızlıkları ve Bu Rahatsızlıklarda Beslenmenin Önemi“ ile ilgili bilgi edindiler. Rahatsızlığın klinik belirtileri ve teşhis yöntemlerinin paylaşıldığı seminerde, özellikle ilgili rahatsızlığın tedavisinde kullanılan Hill’s Prescription Diet Canine i/d Sensitive ürünü tanıtıldı. Hill’s markasının Prescription Diet skalasının da genel olarak özetlendiği eğitim seminerinde veteriner hekimler her türlü teknik soruyu ürün sorumlusu Veteriner Hekim Ç. Ayça Civan Ömeroğlu’na sorma fırsatı yakaladılar.

Veteriner hekim buluşmalarının ilki mart ayı içerisinde İstanbul Kavacık bölgesinde bulunan hekimlerin katılımı ile Kavacık Limak Eurasia Luxury Hotel’de, ikinci ise mayıs ayında İstanbul’da Levent, Etiler, Sarıyer bölgesinin veteriner hekimlerinin katılımıyla Wyndham Grand Levent Hotel’de gerçekleştirildi. Haziran ayı içerisinde gerçekleştirilen Ankara ve İzmir bölgelerinin brunchları Ankara Fırıncı Orhan Tesisleri ve İzmir Mövenpick Hotel’de düzenlendi. Genel olarak tüm katılımcıların beğenisini kazanan brunchlar ve eğitim seminerleri, veteriner hekimlerden tam not aldı ve devamının gelmesi dileğiyle son buldu.

Bölgesel olarak yıl içerisinde devam etmesi planlanan organizasyonlardan katılımcılar oldukça memnun ayrıldı. Mopsan ailesi olarak organizasyonlarımıza katılım gösteren değerli veteriner hekimlerimize teşekkürü bir borç biliriz. En kısa zamanda yeni organizasyonlarda buluşmak dileğiyle…

Diğer fotoğrafları görmek için tıklayınız.

« Geri