Haberler

Mopsan Veteriner Ürünleri Yıllık Değerlendirme Toplantısı

Mopsan Veteriner Ürünleri, 14 Ocak 2017 tarihinde İstanbul Şişli Ramada Otel’de,  şirket içi yıllık toplantısını gerçekleştirdi. Başarı ile geçen 2016 yılının değerlendirmesinin yapıldığı, 2017 plan ve hedeflerinin paylaşıldığı organizasyonda yılın en başarılı çalışanlarına ödülleri dağıtıldı.

Mopsan Ailesi’nin tamamının katılımıyla gün boyu süren organizasyon Mopsan Veteriner Ürünleri Genel Müdürü Alican İngeç’in konuşması ile başladı. Mopsan’ın geçmişten bugüne gösterdiği gelişimden bahseden ve rakamlarla kaydedilen büyümeyi gözler önüne seren İngeç, tüm çalışanlara 2016 yılında gösterdikleri performanstan dolayı teşekkür etti ve 2017 yılında hedeflenen büyümeyi gerçekleştirme konusunda şirket çalışanlarına duyduğu güveni dile getirdi.

Ardından onur konuğu olarak organizasyona katılan Mopsan’ın Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Cafer İngeç, 23 yıldır pet sektöründe faaliyet gösteren  Mopsan’ın bugünlere gelmesi için gösterilen özveri ve çabalardan bahsetti; ayrıca geçtiğimiz yıl gösterilen başarılardan dolayı tüm Mopsan Ailesi’ni tebrik etti.

Cafer İngeç’in konuşmasının ardından Pazarlama Müdürü Dr. Müge Örs, 2016 yılında büyük emeklerle gerçekleştirilen pazarlama faaliyetlerinde katkısı olan herkese teşekkürlerini sunarak sözü Mopsan Pazarlama Şefi Cihan Tokat ve Pazarlama Sorumlusu Oğuzhan Arattan’a bıraktı. İkili sunumlarında 2016 yılında Pazarlama Departmanı olarak neler yaptıklarından, 2017 stratejileriden ve gelişmekte olan pazarlama trendlerinden bahsettiler. Sunumlarında dijital mecraların tüketiciye ulaşma yolundaki önemini vurgulayarak Mopsan’ın bu alanda yaptığı yatırımlardan bahsettiler.

Toplantının ikinci oturumunda Veteriner İlişkileri Uzmanı Vet. Hekim Murat Altunyuva, stratejik olarak profesyonel tavsiyeye verdikleri öneme vurgu yaparak bu konuda yapılmış olan pazar araştırma sonuçlarını paylaştı ve Veteriner İlişkileri Departmanı’nın 2017 yılı planlarını anlattı. Veteriner Hekimlere klinik içinde gerçekleştirilen evcil hayvan beslenmesiyle ilgili teknik detaylandırma sunumlarının faydalarına değindi.

Satış Müdürü Vet. Hek. Turhan Aykut ise konuşmasına 2016 yılında gösterdiği başarıdan dolayı tüm satış ekibini tebrik ederek başladı. Ekibiyle 2016 yılına ait çarpıcı veriler paylaşarak “Ülke olarak zor bir yılı geride bırakmamıza rağmen tüm satış hedeflerine ulaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz.” şeklinde devam eden Aykut, 2017 büyüme ve satış hedeflerini paylaşmasının ardından ekibine duyduğu güveni dile getirdi. 

Değişime ayak uyduramayan organizasyonların ayakta kalmasının mümkün olmadığını ve ekip olarak her zaman değişime adapte olmanın gerekliliğinden bahsetti.  Gala yemeğinin hemen öncesinde gerçekleştirilen Ödül Töreni’nde Mopsan Yılın En Başarılı Çalışanları Ödülleri sahiplerini buldu. Keyifli bir atmosferde geçen gala yemeğinde bütün çalışanlar doyasıya eğlenerek başarı ile geçen bir yılın tatlı yorgunluğunu üzerlerinden attılar. 

Diğer fotoğrafları görmek için tıklayınız.

« Geri