Haberler

Kemer Country New Year Bazaar…

Bu yıl ilki gerçekleştirilen Kemer Country New Years Bazaar etkinliği 18-19-20 Aralık tarihlerinde Kemer Country Golf Hotel’de düzenlendi. Giyim, aksesuar, dekorasyon, mutfak, hobi gibi kategorilerde seçkin markaların katıldığı organizasyon yılbaşı alışveriş heyecanını, gürültü ve kargaşadan uzak, ormanın içinde, sakin ve huzurlu bir ortamda yaşamak isteyen ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Christmas kurabiyeleri, sıcak çikolata, yılbaşı kahveleri, özel şeflerle yılbaşı ikramları, Noel kekleri ve daha birçok lezzetli ikramın yanı sıra, çocuk sokağında Noel baba ile selfie, çeşitli oyunlar, ormandan doğal malzemelerle yeni yıl süsü yapım atölyesi gibi etkinlikler organizasyona renk kattı.

Etkinlikte yer alan seçkin markalar, yeni yıl ruhunu yaşatacak ilginç bir projeye de imza attı. Her marka kendi ürünleri ve yaratıcılığını kullanarak konsept bir yeni yıl ağacı oluşturdu. Rengarenk süsler, ışıklar, ürünler ve hediyelerle süslü bu yeni yıl ağaçları, etkinliğin son günü ziyaretçilere hediye edildi. Ziyaretçiler yeni yıl ağaçlarını kazanabilmek için dilek kartları yazıp Hill’s ağacına dileklerini astılar. Etkinliğin son günü en ilginç dilekleri yazan ziyaretçiler markalar tarafından oluşturulan konsept çam ağaçlarını kazandılar.

Biz de Hill’s olarak bu organizasyonda güzel bir sosyal sorumluluk projesine imza attık. Hill’s standına gelip yeni yıl dileğini ağaca asan her katılımcı için Hill’s, bir köpeğin bir günlük mama ihtiyacını HAYDOS barınağına bağışladı. Hill’s standına yoğun ilgi gösteren ziyaretçiler bir yandan yeni yıl alışverişlerini yaparken diğer yandan sokakta yaşayan evsiz dostlarımızı da unutmamış oldular. Hill’s olarak standımızı ziyaret katılım sağlayan ziyaretçilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız!

« Geri