Haberler

Hill’s’in beklenen yeni ürün serisi Ideal Balance Türkiye’de !

20 yılı aşkın bir süredir Mopsan Veteriner Ürünleri tarafından distribütörlük faaliyetleri yürütülen Hill’s markasının, Science Plan ve Prescription Diet ürün skalasından sonra Ideal Balance ürün serisi de haziran ayında raflardaki yerini alıyor! Mopsan Veteriner Ürünleri, Hill’s markasının uzun zamandır beklenen doğal içerikli ürün serisi Ideal Balance’ın lansmanını 2 Mayıs Bursa Hilton, 3-4 Mayıs İstanbul Radisson Blu, 5 Mayıs Ankara Hilton ve 6 Mayıs İzmir Mövenpick Otel’de, toplamda 300 veteriner hekim ve 50 petshop sahibi/çalışanı katılımıyla gerçekleştirdi.

Organizasyon, Mopsan Veteriner Ürünleri Genel Müdürü Alican İngeç’in sektör genel değerlendirmelerini içeren açılış konuşmasıyla ile başladı. Sonrasında, Satış Müdürü Veteriner Hekim Turhan Aykut ve Pazarlama Müdürü Dr. Müge Örs Hill’s Ideal Balance ürün serisi, içeriği ve serinin piyasadaki konumu ile ilgili sunumları ile devam etti. Dünyaca ünlü Hill’s markasının dengeli ve doğal içeriklerden oluşan mamalar ile beslenmeye verdiği önem ve bu yönde yaptığı klinik araştırmalardan örnekler verildi.

Ardından, Hill’s Doğu Avrupa ve Orta Doğu Veteriner İlişkileri Müdürü Veteriner Hekim Elli Kalemtzaki DVM’nin “Evcil Hayvan Beslenmesinde Yeni Trendler” isimli eğitim semineri ile devam etti. Alternatif beslenme trendleri ve bu beslenme şekillerinin olumlu ve olumsuz yanlarına değinen Elli Kalemtzaki DVM, doğal ve dengeli içerikler ile beslenmenin önemini vurguladı. Seminerin son bölümünde katılımcıların ürün serisi hakkında merak ettiği sorular yanıtlandı.

Eğitim seminerin bitimi ile konuklar müzik eşliğinde akşam yemeğinde ağırlandı. Sektör paydaşları, hem Mopsan ekibi ve meslektaşları ile bir araya gelme hem de güzel bir gecede eğlenme fırsatı yakaladılar.

Haziran ayında raflarda yerini alması planlanan Hill’s Ideal Balance ürün serisi canlı renklerden oluşan şık paket tasarımı ve doğal besinlerden oluşan dengelenmiş içeriği ile sektör paydaşlarından tam not aldı. Hill’s Ideal Balance ürün serisinin tüm sektöre hayırlı olmasını temenni ederiz.

Diğer fotoğrafları görmek için tıklayınız.

« Geri