Haberler

Bozita Natural Lansmanı

Mopsan Veteriner Ürünleri’nin 2016 yılının Nisan ayında İstanbul Hilton Otel’de lansmanını yaptığı İsveç’li mama markası Bozita’nın, köpek yeni ürün serisi Bozita Naturals’ın lansmanı 22-23 Mart’ta İzmir Swissotel Grand Efes’te, 24-25 Mart’ta Ankara Mövenpick Otel’de toplam 40 Petshop sahibi ve 100 Veteriner Hekim’in katılımı ile gerçekleşti. Yapılan sunumlar ve organizasyonun kalitesi katılımcılardan tam not aldı.

Organizasyon, Mopsan Veteriner Ürünleri Genel Müdürü Alican İngeç’in sektör genel değerlendirmelerini içeren açılış konuşmasıyla ile başladı. Sonrasında Veteriner İlişkileri Uzmanı Veteriner Hekim Murat Altunyuva, Bozita ve markanın yeni serisi Bozita Naturals ile ilgili detaylı bir marka ve ürün eğitimi gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen eğitim sunumuna Bozita markası ve markanın üretim-kalite stratejileri hakkında bilgi aktarılarak start verildi. Bozita’nın temel iş ilkeleri olan İsveç markası olması, evcil hayvanlar için güvenilir bir marka olması, sağlıklı olması ve lezzetli olması gerçeklerinin arkasındaki temel esaslar açıklığa kavuşturuldu. Sonrasında Bozita’nın köpek yeni serisi Naturals ürünlerinin ve Kedi serisi Feline Function kuru ve yaş ürünlerinin tek tek üzerinden geçildi. Soru-cevap bölümü ile devam eden eğitim semineri, katılımcıların satış- pazarlama ve teknik içerikli sorularına Mopsan yönetim ekibi ve Bozita Bölge İhracat Satış Müdürü Thorsten Heidelmann‘ın verdiği cevaplarla son buldu.

Konukların akşam yemeği ve canlı müzik eşliğinde ağırlandığı etkinlerde, sektör paydaşları hem meslektaşları ile iletişim kurma hem de güzelbir gecede eğlenme fırsatı yakaladılar.

Katılan tüm veteriner hekim ve petshop sahibi/çalışanlarına teşekkürü bir borç bilir, sonraki etkinliklerimizde de beraber olabilme ümidi taşırız.

Mart ayının son haftası itibariyle satış ve pazarlama faaliyetlerine başlanan yeni ürün serimiz Bozita Naturals’ın tüm sektöre hayırlı olmasını temenni eder, ürünlerle ilgili detaylı bilgi almak isteyen tüm iş ortaklarımızın Mopsan satış temsilcileri ile bağlantıya geçmesini rica ederiz.

Diğer fotoğrafları görmek için tıklayınız.

« Geri